Zakład pogrzebowy Skrzyp

Dodano: 4 miesiące 1 tydzień temu

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe w Bielsku-Białej  i okolicach, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Nasz doświadczony personel, profesjonalizm i kultura osobista sprawiają, że jesteśmy firmą godną zaufania.


Nasza firma to przede wszystkim kompleksowa organizacja pogrzebu jak również wsparcie w wielu innych aspektach. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w załatwieniu wszystkich formalności pogrzebowych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędem Stanu Cywilnego. W naszej ofercie znajdą Państwo również bardzo szeroką gamę niezbędnych produktów takich jak trumny, urny, relikwiarze, wieńce, wiązanki pogrzebowe, tabliczki metalowe lub plastikowe jak również nekrologi, które drukowane są bezpośrednio w naszym zakładzie.

Nasze usługi pogrzebowe w Bielsku to także transport zwłok, który może odbyć się zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Oferujemy także możliwość skorzystania z Kaplicy Pożegnań. Budynek kaplicy jest położony w dogodnej lokalizacji i posiada własny parking. W wyposażeniu posiadamy również chłodnię do przechowywania ciał zmarłych.


W ofercie naszych usług znajduje się zarówno pochówek tradycyjny, jak i kremacyjny. Jesteśmy także przygotowani na organizację pogrzebów różnych wyznań. W zależności od indywidualnych preferencji rodziny lub woli zmarłego możemy zorganizować pogrzeb katolicki lub pogrzeb świecki.


Zakład pogrzebowy Skrzyp w Bielsku-Białej :  https://www.skrzyp.pl to tradycja i wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Podobne wpisy

Komentarze