TSM Solutions - logistyka, transport i usługi montażowe w jednym

Dodano: 4 lata 1 miesiąc temu

TSM Solutions to firma, której głównymi formami działalności jest transport i montaż. TSM Solutions nie jest zwykłą firmą transportową. Nasi fachowcy kompleksowo zajmą się Twoim zleceniem. Najpierw zdemontują meble, potem bezpiecznie przewiozą je do nowego miejsca, a na końcu złożą na nowo. Ty przychodzisz na gotowe i o nic się nie martwisz! Nie musisz monitorować każdego etapu zlecenia. Jeśli korzystasz z naszej kompleksowej usługi, Twoje przedmioty nie tyle zostaną rozmontowane, przewiezione i zmontowane z powrotem - one teleportują się w nowe miejsce.

Pracując z nami masz gwarancję, że od początku do końca bierzemy odpowiedzialność za Twoje mienie! Jedyne, co Cię interesuje, to żeby Twoje przedmioty stanęły w nowym miejscu w takim samym stanie, jak w poprzednim. Bez względu na to, ile ta zmiana wymagała operacji po drodze.

Jeżeli potrzebujesz usługi transportu albo montażu, albo jednego i drugiego naraz, to znaczy, że możemy dla Ciebie pracować. Jesteśmy idealnym partnerem dla agencji reklamowych i eventowych, dla korporacji i małych firm, a nawet dla osoby prywatnej.

Nieważne, czy jesteś korporacją, dużą firmą eventową, małym przedsiębiorcą czy osobą prywatną – TSM Solutions pomoże każdemu, kto potrzebuje przewieźć cokolwiek z miejsca na miejsce, rozmontować i zmontować.

Podobne wpisy

Komentarze

TSM Solutions - logistyka, transport i usługi montażowe w jednym
Adres strony:
Wyświetleń:
1244
Kliknięć:
0
Wizyt:
334
Region:
Podkarpackie
Nazwa firmy:
TSM Solutions sp. z o. o.
Ulica:
Różana 3
Kod pocztowy:
39-300
Miasto:
Mielec
NIP:
8172193029
Telefon:
576 758 888
E-Mail:
biuro@tsmsolutions.pl