Projekt pokoju dla chłopca – jakie meble wybrać

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Przygotowując projekt pokoju dla chłopca warto zwrócić uwagę na wiekużytkownika pokoju chłopięcego.  Innyzestaw mebli dziecięcych będzie nam potrzebny dla chłopczyka uczęszczającego doprzedszkola a inny dla chłopca w wieku szkolnym

Projekt pokoju dla chłopca 3-6 lat

Pokój chłopca w wieku przedszkolnym to po za miejscem do odpoczynku tomiejsce do nauki .Nauki ale jeszcze nie przy biurku szkolnym lecz poprzezzabawę. Dlatego projektując pokój dla chłopca powinniśmy pamiętać o wygospodarowaniumiejsca na rozłożenie kolejki czy wysypaniu zestawu  drewnianych klocków. W pokoju chłopca niepowinno zabraknąć też małego stolika przy którym może usiąść i namalować obrazkredkami lub farbkami.  Projektując  pokój dla chłopca nie może zabraknąć mebli które stworzą komfortowe warunki doodpoczynku i przyczynia się do nauki dbania o porządek we własnym pokoju.Projektując  pokój dla chłopca możemypomyśleć o ciekawym łóżku. Łóżko domek mogło by być spełnieniem marzeń niejednego chłopca. A komoda dla dziecka i szafa dwudrzwiowa to dopełnienie mebliktóre pozwolą utrzymać porządek w pokoju.

Projekt pokoju chłopca 7-14

Nieco inne podejście powinno nam przyświecać projektując pokój dlachłopca w wieku szkolnym. W projekcie pokoju dla chłopca w wieku od 7 do 14 latpowinniśmy pomyśleć  o ergonomicznym  miejscu do nauki. Idealnym rozwiązaniem możesię okazać biurko z regulowana wysokością blatu. Projektując takie biurko łatwiejnam będzie dopasować  wysokość blatu dowysokości dziecka. W pokoju chłopca nie powinno zabraknąć  miejsca do zabawy. W projekcie  nie zapomnijmy o wygodnym łóżku młodzieżowym,szafie ubraniowej i komodzie. Projektując szafę warto pomyśleć o szafie trzydrzwiowej w której po za ubraniamiznajdzie się jeszcze miejsce na sprzęt sportowy. Projektując łóżko młodzieżowewarto pomyśleć o rozmiarze, który wystarczy na lata. Dobrym rozwiązaniem wydajesię łóżko młodzieżowe 90x200 cm.

Podobne wpisy

Komentarze

Projekt pokoju dla chłopca – jakie meble wybrać
Adres strony:
Wyświetleń:
47
Kliknięć:
4
CTR:
8.51%
Nazwa firmy:
Dede Kids Sp. z o.o.
Telefon:
571801788
E-Mail:
sklep@dedekids.pl
Facebook: