Produkujemy filmy reklamowe w Poznaniu - How How

Dodano: 3 lata 6 miesięcy temu

How How to studio produkcyjne pełne pomysłów z Poznania.

To właśnie w stolicy Wielkopolski w 2009 roku powstało studio, które produkowało animacje typu Digital Signage. Były to krótkie i dość mało zaawansowane formy animacji reklamowej, najczęściej bez dźwięku. Studio szybko zdało sobie sprawę, że realizacja tego typu animacji nie rozwija ich daleko idących ambicji artystycznych. Dość szybko działające jeszcze pod nazwą SQMStudio zdobywało zaufanie coraz większych firm i tworzyło coraz bardziej zaawansowane rodzaje animacji.

Okazało się, że animację warto wzbogacić tradycyjnym obrazem filmowym. Zorganizowaliśmy zatem halę zdjęciową do ujęć filmowych z możliwością budowy scenografii lub do ujęć do późniejszego kluczowania na tzw. greenie.

Z początkiem 2020 roku dokonaliśmy rebrandingu i tak pokazała się światu marka How How. How How to w istocie dom produkcyjny wyspecjalizowany w produkcji animacji oraz filmów żywej akcji.

How How to zespół specjalistów od animacji 2D, animacji 3D oraz produkcji filmowej począwszy od kreacji fabuły, a skończywszy na ekipie planu filmowego. Studio produkuje filmy reklamowe, spoty reklamowe oraz filmy korporacyjne. How How to królestwo animacji. Potwierdzają to dziesiątki zrealizowanych animacji reklamowych oraz animacji typu explainer video.

How How jak każde dziecko uwielbia kreskówki. Stąd z ogromnym zaangażowaniem tworzymy animowane teledyski skierowane dla najmłodszych odbiorców. Reasumując studio filmowe How How to gwarancja najlepszych kreacji. To pewność w dotrzymywaniu harmonogramów. To świat filmu i animacji dla Ciebie.

Podobne wpisy

Komentarze

Produkujemy filmy reklamowe w Poznaniu - How How
Adres strony:
Wyświetleń:
2227
Kliknięć:
0
Wizyt:
305
Region:
Wielkopolskie
Nazwa firmy:
How How - Produkcja filmowa
Ulica:
ul. Reymonta 15/3
Kod pocztowy:
60-791
Miasto:
Poznań
Telefon:
61 666 12 26
E-Mail:
biuro@howhow.pl