Gabinet Psychoterapii Przestrzeń Spotkania

Dodano: 1 rok 4 tygodnie temu

Gabinet Psychoterapii Przestrzeń Spotkania to prywatny gabinet założony i prowadzony przez małżeństwo - Iwonę i Marcina Ziemniewicz. Miejscem siedziby gabinetu jest miasto Tarnowskie Góry w województwie śląskim. Usługi, z których możesz skorzystać w Gabinecie to: psychoterapia indywidualna, terapia par (terapia małżeńska), terapia rodziny oraz indywidualna psychoterapia uzależnień. 

Terapeuci gabinetu są członkami nadzwyczajnymi Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej (WTTS), tam też się superwizują i nieustannie podnoszą swoje kompetencje zawodowe. Marcin Ziemniewicz jest ponadto certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień (nr certyfikatu PARPA 1145)

Nurtem teoretycznym, w którym pracują Iwona i Marcin Ziemniewicz, jest podejście systemowe i narracyjne, jednak chętnie korzystają także technik i metod pochodzących z innych tradycji psychoterapeutycznych, jak podejście poznawczo-behawioralne, terapia skoncentrowana na emocjach EFT, czy też terapia skoncentrowana na rozwiązaniu BSFT. 

Podejście systemowe opiera się na obserwacji kontekstu, w którym klient funkcjonuje i także opisuje swój problem

Terapia systemowa oferuje o wiele więcej niż tylko specyficzne podejście do terapii rodziny. Istotny dla niej jest określony sposóbdziałania w pracy psychoterapeutycznej, polegający na szczególnym uwzględnianiu kontekstu, sieci relacji klienta z jego otoczeniem. Terapia systemowa jest z powodzeniem stosowana zarówno w terapii par, terapii rodzin, jak i w psychoterapiiindywidualnej. Gabinet Psychoterapii Przestrzeń Spotkania pomaga osobom dorosłym - klientom indywidualnym i parom, oraz dzieciom i młodzieży - tutaj proponujemy terapię rodzinną, w której pracujemy, wykorzystując zasoby rodziny do budowania rozwiązania, satysfakcjonującego naszych klientów.

Podobne wpisy

Komentarze

Gabinet Psychoterapii Przestrzeń Spotkania
Adres strony:
Wyświetleń:
2469
Kliknięć:
2
Wizyt:
528
CTR:
0.38%
Region:
Śląskie