Busy Olsztyn Holandia Niemcy - TOMTRAFFICC

Dodano: 4 lata 8 miesięcy temu

Busy Olsztyn to międzynarodowy przewóz osób do Niemiec, Holandii i Belgii. Jeździmy najkrótszymi możliwymi trasami. Dbając o bezpieczeństwo podróżujących auto prowadzi zawsze dwóch doświadczonych kierowców. Stawiamy na wysoką jakość za jak najniższą cenę dlatego pojazdy których używamy do transportu są nowe i bogato wyposażone. Głównie wyjeżdżamy z Olsztyna. Pełna lista miast dostępna na naszej stronie internetowej. Jeśli jednak nie znalazłeś swojej miejscowości zadzwoń do nas a my zadbamy o twój komfortowy przejazd.

Firma Tomtrafficc świadczy także usługi w zakresie transportu towarów oraz przeprowadzek w krajach Unii Europejskiej: POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA.

Do transportu używamy pojazdów marki IVECO oraz RENAULT w wersjach MAXI. Z nami Twoje rzeczy są zawsze pod dobrą opieką. Istnieje możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się przesyłka gdyż na pokładach aut zamontowane są systemy namierzania GPS.

INFORMACJE KONTAKTOWE:Busy z Olsztyna do Niemiec, Holandii i Belgii - TOMTRAFFICCTomasz Łukaszewicztel. + 48 600 285 250

Podobne wpisy

Komentarze

Busy Olsztyn Holandia Niemcy - TOMTRAFFICC
Adres strony:
Wyświetleń:
468
Kliknięć:
281
CTR:
60.04%
Region:
Warmińsko-mazurskie
Nazwa firmy:
Busy Olsztyn Holandia Niemcy Belgia - Tomtrafficc
Miasto:
Olsztyn
NIP:
7392843724
Telefon:
48600285250
E-Mail:
biuro@busyolsztyn.pl