bandownica.net

Dodano: 4 lata 10 miesięcy temu
Firma Tezaurus jest autoryzowanym sprzedawcą maszyn wiążących palety z towarami - w nasze ofercie znajduje się bandownica o różnorodnej technologii działania i najwyższych parametrach pracy, prostym sterowaniu i optymalnej wydajności.
W ofercie sprzedaży są m. in. bandownice pneumatyczne, akumulatorowe, ręczne pneumatyczne Messersi, Itatools oraz Cyklop.

Każda bandownica, którą zamieściliśmy w katalogu, odznacza się ciągiem sprawdzonych rozwiązań, które mają bezpośrednie przełożenie na wysoką jakość, a zwłaszcza na solidność, najlepsze wydajności i absolutną precyzję wykonywania zabezpieczeń. Dla naszych klientów stworzyliśmy ofertę, do której wybraliśmy różnorodne urządzenia wiążące ładunki o różnej technice pracy.
Zakładom, w których nie ma konieczności korzystania z zasilanych aparatów do wiązania, albo tam, gdzie nie wymaga się wysokich wydajności, właściwym rozwiązaniem będą bandownice ręczne, które bez problemu zepną ładunki bardzo ciężkie, duże oraz trudne do opakowania. Wśród bandownic automatycznych oferujemy:
- bandownice zasilane akumulatorowo, które mają trwałe podzespoły, a dzięki baterii szybkiego ładowania i opcjom usprawniającymi pracę są urządzeniami o szerokim zastosowaniu w dowolnym miejscu;
- bandownice pneumatyczne, które są spinarkami zasilanymi sprężonym powietrzem, dzięki czemu mogą działać w niemalże jednym ciągu.Zdajemy sobie sprawę, że każda bandownica powinna być urządzeniem szczegółowo dostosowanym do specyfiki produkcji, dlatego nasi sprzedawcy po analizie Państwa wymagań, wskażą bindownice do palet najlepsze pod kątem zakładu.

Poznaj naszą ofertę - odwiedź naszą stronę https://bandownica. net/ albo zadzwoń.

Podobne wpisy

Komentarze