Adwokat Szajdak - porady prawne

Dodano: 4 lata 1 miesiąc temu

Kancelaria adwokacka adwokata Pawła Szajdaka oferuje usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, medycznego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Adwokat prowadzi sprawy związane ze spadkami, odszkodowaniami czy rozwodami. Zajmuje się również obsługą prawną firm, sporządza pisma prawne oraz pozwy. Kancelaria Adwokata Pawła Szajdaka znajduje się na Śląsku w miejscowości Lędziny, przy ul. Lędzińskiej 24 (budynek dawnego „Domu Górnika" obok Urzędu Miasta w Lędzinach). Adwokat przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w sprawach o uregulowanie kontaktów z dzieckiem, postępowaniach o podział majątku wspólnego, o ustanowienie przymusowej rozdzielności majątkowej między małżonkami, o zaprzeczenie lub ustalenie ojcostwa, sprawach alimentacyjnych, sprawach o ubezwłasnowolnienie i karnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom tych klientów, którzy nie mogą osobiście udać się do kancelarii adwokat udziela porad prawnych również w formie online, a także telefonicznie i poprzez komunikator Skype.

Więcej informacji o ofercie na stronie internetowej kancelarii.

Podobne wpisy

Komentarze

Adwokat Szajdak - porady prawne
Adres strony:
Wyświetleń:
210
Kliknięć:
3
CTR:
1.43%
Region:
Śląskie
Nazwa firmy:
Kancelaria adwokacka Paweł Szajdak
Ulica:
ul. Lęzińska 24
Kod pocztowy:
43-140
Miasto:
Lędziny
NIP:
6342421245