Notariusze katowice

Notariusze katowice Notariusze Katowice pracujący w naszej firmie to doskonali fachowcy, którzy na tle konkurencji odznaczają się dużą dbałością o szczegóły w sporządzaniu dokumentów oraz troską o klienta. Jesteśmy zdania, że tylko prawidłowo wykonywana praca jest warta swojej ceny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi odznaczały się najwyższą jakością wykonania na rynku. Posiadamy atrakcyjne ceny, a dla stałych klientów oferujemy rabaty oraz zniżki. Nasza kancelaria notarialna Katowice mieści się w centrum miasta, dzięki czemu dojazd do biura jest prosty i nie zajmuje dużo czasu z każdego miejsca w Katowicach. Wszyscy klienci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu, który znajduje się bezpośrednio na posesji, gdzie mieści się kancelaria. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, a ich liczba stale rośnie. Jeśli zatem szukają Państwo miejsca, gdzie szybko i skutecznie można załatwić wszelkie formalności notarialne, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Reklama:

Szczegóły strony notariusz-tarnawska.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę notariusz-tarnawska.pl:

Notariusze katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  Dokonując wyboru kancelarii, która będzie udzielać konsultacji w kwestiach prawnych, należy wziąć pod uwagę szereg ważnych kwestii. Na ogół podstawowym kryterium jest polecenie usług kancelarii przez bliskich. Znaczącym argumentem pomocnym w wyborze winien być dorobek danej kancelarii i uwagi jej klientów. Coraz częściej kancelarie, które mają swoje witryny internetowe świadczą porady prawne online. Jest to bez wątpliwości przydatne, w przypadku, gdy w nawale zajęć nie ma czasu, aby po poradę pójść osobiście bądź zlecić ją telefonicznie. Odrębną sprawą jest cena realizowanych usług. Jednak obecnie na rynku istnieje spora konkurencja, iż opłaty są dobrane do możliwości finansowych zlecającego.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI WARSZAWA prawo pracy wawer »

  Adwokat Piotr Sękowski udziela porad klientom i świadczy usługi prawne. Kancelaria prawna istnieje od 1990 roku. Klientami są osoby prywatne oraz firmy i instytucje z Warszawy oraz okolic. Prowadzone są sprawy z prawa gospodarczego również cywilnego, administracyjnego, prawa pracy i spadków także odszkodowań. W zakres usług wchodzi zakładanie spółek i sporządzanie umów handlowych, reprezentowanie podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych. Przeprowadza się sprawy z prawa rzeczowego oraz przygotowuje się umowy cywilno-prawne, rozwiązuje spory z zakresu prawa własnościowego. Współpracujemy z biurem rachunkowym Bilans. Informacje o kancelarii na witrynie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo spadkowe Wrocław »

  Razem z moją pomocą przekonasz się, że prawo wcale nie musi być trudne. W ofercie kancelarii adwokackiej Iwo Klisz zajmuję się przede wszystkim sprawami dotyczącymi prawa spadkowego, prawa pracy i prawa gospodarczego. Żadne wyzwanie natury prawnej nie jest mi straszne i dołożę wszelkich starań aby pomóc moim klientom. Jeżeli jednak nie masz czasu na wizytę w mojej kancelarii zapraszam do zapoznania się z poradami prawnymi on-line.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-bielsko.com »

  Kancelaria adwokacka angażuje się kwestiami prawnymi podmiotów gospodarczych, kwestiami karnymi oraz rodzinnymi. Nasz adwokat podchodzi do wszelkich zajęć indywidualnie, wychodząc naprzeciw usługobiorcom. Dodatkowo, aby uprościć potrzebne konsultacje, przewidujemy ewentualność kontaktów telefonicznych, mailowo i za pomocą faksu. Prawnik angażuje się również windykacją wierzytelności. W razie konieczności konsultujemy się ze ekspertami z różnych dziedzin. Specjalna oferta znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi prawne. Kancelaria adwokacka Law & Tax w Katowicach to miejsce, gdzie każda osoba może liczyć na fachowe wsparcie i rzeczową pomoc adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. W ramach usług prowadzimy sprawy dotyczące prawa pracy, rodzinnego, karnego, spółek, administracyjnego i innych. Ponadto w ramach naszych możliwości: windykacja należności, doradztwo do firm, szkody górnicze i inne.

  Data dodania: 13 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy rozwodowe - Warszawa - adwokat-rodzinny.com.pl »

  Kancelaria Prawa Rodzinnego z Warszawy prowadzona pod kierunkiem adwokata Mieszka Dyl świadczy usługi prawne ukierunkowane na zagadnienia związane z kodeksem rodzinnym i opiekuńczym. Oferta kancelarii obejmuje prowadzenie spraw o orzeczenie rozwodu lub separacji, ustalenie władzy rodzicielskiej, zasądzenie lub egzekucję alimentów. Prawnicy z kancelarii posiadają również doświadczenie w prowadzeniu spraw spadkowych, o ustalenie ojcostwa, ubezwłasnowolnienie, podział majątku wspólnego po rozwodzie. Klienci mogą skorzystać z porad prawnych udzielanych za pośrednictwem różnych kanałów oraz z pomocy adwokata pełniącego role pełnomocnika strony w czasie postępowania sądowego.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://kancelarialewartowskiego.pl »

  Szukasz skutecznego zespołu prawników? Chcesz mieć pewność, że w Twojej sprawie pełnomocnik zadziała skutecznie i z korzyścią dla ciebie? Chcesz otrzymać kompleksowe wsparcie? W takim razie, nasza kancelaria jest idealnym miejscem dla Twoich potrzeb. Sprawdź czym się zajmujemy i co przemawia za tym, by to właśnie nam powierzyć opiekę na Twoją sprawą. Masz pytania? Pozostajemy do dyspozycji.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok - bialystok-adwokat.pl »

  Strona kancelarii prawnej z siedzibą w Białymstoku. Kancelaria rozwiązuje problemy na poziomie pracodawca – pracownik, odzyskuje należne odszkodowania, wspomaga sprawy karne, gospodarcze, administracyjne. Poza tym kancelaria udziela porad dotyczących spraw spadkowych i rodzinnych. Obsługa klientów jest możliwa w języku polskim, niemieckim czy angielskim.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - porady prawne w sprawach rozwodowych »

  Rozwód to bardzo ciężkie doświadczenie życiowe i niestety wymaga znajomości przepisów prawnych. Pomyłka będzie wpływać na życie nie tylko byłych małżonków, ale również dzieci. Sprawa rozwodowa to nie tylko sam rozwód i rozstanie małżonków, ale również kwestie dotyczące opieki nad dziećmi, kontakty z dziećmi, czasami pozbawienie jednego z rodziców władzy rodzicielskiej. Ponadto podczas sprawy rozwodowej będą rozstrzygane kwestie alimentów na dziecko, a w wielu przypadkach również na rzecz małżonka z powodu pogorszenia się sytuacji majątkowej po rozwodzie. Po rozwodzie trzeba będzie też przejść przez podział majątku. Podczas sprawy o podział majątku bądą rozstrzygane kwestie podziału majątku wspólnego oraz majątku osobistego obojga małżonków. Sąd rozstrzygnie o tym kto pozostanie we wspólnym mieszkaniu po rozwodzie. Znajomość przepisów prawnych jest tutaj niezbędna. Na stronie proponujemy lekturę i zapoznanie się z przepisami kodeksu rodzinnego i opiekuńczego podane w przystępny sposób i poparte przykładami.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kamil Koźliński - rozwody Bydgoszcz »

  Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą przy ul. Kujawskiej 12 w Bydgoszczy zapewnia stałą obsługę prawną przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Prawnicy udzielają porad z zakresu prawa handlowego, gospodarczego, administracyjnego i pracy, przygotowują umowy handlowe oraz zajmują się innymi sprawami związanymi z bieżącą działalnością jednostki. Reprezentują również Klientów przed sądami – zarówno powszechnymi, jak i administracyjnymi. Osoby fizyczne mogą liczyć na pomoc w sprawach z zakresu prawa cywilnego, konsumenckiego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »