Notariusze katowice

Notariusze katowice Notariusze Katowice pracujący w naszej firmie to doskonali fachowcy, którzy na tle konkurencji odznaczają się dużą dbałością o szczegóły w sporządzaniu dokumentów oraz troską o klienta. Jesteśmy zdania, że tylko prawidłowo wykonywana praca jest warta swojej ceny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi odznaczały się najwyższą jakością wykonania na rynku. Posiadamy atrakcyjne ceny, a dla stałych klientów oferujemy rabaty oraz zniżki. Nasza kancelaria notarialna Katowice mieści się w centrum miasta, dzięki czemu dojazd do biura jest prosty i nie zajmuje dużo czasu z każdego miejsca w Katowicach. Wszyscy klienci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu, który znajduje się bezpośrednio na posesji, gdzie mieści się kancelaria. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, a ich liczba stale rośnie. Jeśli zatem szukają Państwo miejsca, gdzie szybko i skutecznie można załatwić wszelkie formalności notarialne, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Reklama:

Szczegóły strony notariusz-tarnawska.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę notariusz-tarnawska.pl:

Notariusze katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat-wroclaw.eu »

  Nie znasz dobrego radcy prawnego? Strona www przeznaczona jest znanej kancelarii adwokackiej w centrum Wrocławia. Kancelaria Strumpf - Rybicka, Kramkowska - Rysiewicz prowadzi sprawy z zakresu: - prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym wykonawczym oraz penitencjarnym), - prawa cywilnego (m. in. rozwody, separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne, sprawy spadkowe) - prawa gospodarczego, - prawa pracy np polegające m. in. na: udzielaniu pomocy prawnej w tym on -line; opracowaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, prokuraturą, czy innymi; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu całościowej obsługi prawnej dla firm, udział w negocjacjach umów. Zapewniając usługi pomocy prawnej dla klientów indywidualnych, czy przedsiębiorstw dużą wagę przykładamy do stosownego podejścia do każdego postępowania i zapewnienia naszym Klientom komfortu przy rozwiązywaniu problemów, które nam powierzają. Podczas współpracy zarówno z klientem indywidualnym jak i z przedsiębiorstwami, szczególny nacisk kładziemy na właściwą komunikację i właściwe podejście do sprawy, np. poprzez bieżące informowanie klienta o stanie powierzonych nam spraw i stały kontakt. Naszym głównym zadaniem jest opracowanie standardów w największym stopniu dostosowanych do oczekiwań klientów. Kancelaria położona jest w centrum Wrocławia, pomiędzy Placem Legionów a Placem Tadeusza Kościuszki, w bezpośredniej okolicy Sądu Okręgowego, Sądów Rejonowych i Prokuratury. Jeżeli w dalszym ciągu głowisz się nad wyborem kancelarii zapoznaj się z informacjami w serwisie http://adwokat-wrocław. eu.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Bartosz Nyczek »

  Radca prawny to jest zawód, którego zasady wykonywania są dokładnie wyznaczone poprzez ustawę o radcach ustawowych z 6 lipca 1982 roku, która mówi o tym, że: „wykonywanie zawodu radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej, z wyjątkiem występowania w roli obrońcy w postępowaniu karnym i w postępowaniu w sprawach o przestępstwa skarbowe”. W związku z czym osoba taka ma możliwość reprezentowania nas przed sądem administracyjnym, cywilnym i rodzinnym, a również przed Trybunałem Konstytucyjnym, a oprócz tego Sądem Najwyższym. Poza tym radca prawny może być naszym przedstawicielem przed organami władzy publicznej i samorządu terytorialnego. Zgodnie z tym, co mówi wspomniana ustawa „zawód radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej, a w szczególności na udzielaniu wskazówek ustawowych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych, a oprócz tego występowaniu przed sądami i urzędami”. Jeżeli już któś potrzebuje pomocy radcy prawnego, na zgłoszenia czeka nasza kancelaria prawna (Kraków, ul. Kalwaryjska 35A/110A ). Pytania można też kierować do nas telefonicznie lub mailowo. W Internecie uda się nas wyszukać wpisując w przeglądarkę internetową m. in. frazy: radca prawny Kraków albo radcy prawni Kraków.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Żakiewicz prawnik »

  Żakiewicz Adwokaci Kancelaria Prawa Karnego prowadzi swoje oddziały w Warszawie oraz Krakowie. Podstawowy obiekt naszej działalności to dbałość o interesy klienta i wybranie najlepszej drogi obrony w przypadku kiedy ten popadnie w jakiekolwiek zatargi z naszym prawem. Prowadzimy kompetentne doradztwo w obszarze prawa karnego, natomiast każdy klient oraz jego kazus jest analizowany indywidualnie. Zgłoś się do naszej Kancelarii po pomoc w wypadku aresztu, bądź zatrzymania przez Policję. Jeśli spowodujesz karambol drogowy, bądź zostałeś zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu, też niezbędna będzie pomoc adwokata. Pomożemy Ci w dodatku jeśli padłeś ofiarą oszustwa, bądź kradzieży. Kancelaria Żakiewicz posiada ponadto ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z wyrządzeniem wykroczeń przeciw zdrowiu. Powinno się tu wyszczególnić takie sytuacje jak bijatyki i pobicia, uszczerbek na zdrowiu, narażenie na ryzyko, aborcja, bądź nieumyślne spowodowanie śmierci, a też morderstwo. Zajmujemy się również przewinieniami gospodarczymi oraz korupcyjnymi. Jesteśmy niezwyczajnie elastyczni, natomiast dobro klienta jest dla nas najważniejsze

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SR W BRODNICY JAROSŁAW GARDOCKI »

  Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług komorniczych, zachęcamy do zapoznania się z tą stroną internetową. Mieści ona ofertę jednego z brodnickich komorników, mającego siedzibę przy Sądzie Rejonowym. Z pomocą fachowców w niej pracujących wykonasz każde postępowanie egzekucyjne i otrzymasz zwrot swoich należności. Działają w obrębie Rzeczypospolitej, realizując licytacje o różnorodnym zasięgu. Działanie to finalizowane jest zawsze sukcesem. Zachęcamy do odwiedzenia tej strony internetowej, jaka okaże się pomocną w realizacji każdego postępowania komorniczego. Mieszczą się na niej wzory rozmaitych wniosków a także informacje odnośnie wykonywanych licytacji. Zapraszamy:

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lubińska Justyna prawnik płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Lubińska znajduje się w Płocku. Prowadzi obsługę zarówno osób prywatnych, jak również firm i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w pomocy prawnej dla przedsiębiorstw transportowych. Zajmuje się sporządzaniem, opracowywaniem czy też opiniowaniem umów z zakresu prawa cywilnego, w tym umów agencyjnych, leasingu lub outsourcingowych. Są one istotne dla działania wielu podmiotów gospodarczych. Kancelaria przygotowuje również opinie prawne powiązane z zagadnieniami gospodarczymi, a dotyczące konkretnych problemów klienta. Radca prawny świadczy ciągłą obsługę prawną dla klientów biznesowych. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radosław Nysztal - Podział Majątku »

  Nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług dla osób fizycznych oraz dla przedsiębiorstw. Skupiamy się głównie na problemach związanych z prawem karnym, cywilnym, rodzinnym oraz spadkowym. Także zajmujemy się prawem gospodarczym, windykacją, sporządzaniem umów i opinii prawnych dla naszych klientów biznesowych. Zapewniamy im także stałą obsługę prawną. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie!

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś porady prawnej? Kancelaria adwokacka Marioli Świderskiej ze Szczecina świadczy szeroki zakres usług dla Przedsiębiorców- zarówno pomoc jednorazową w danej sprawie jak i stałą obsługę firmy. Adwokat udziela porad prawnych z prawa gospodarczego, handlowego, prawa pracy, prawa cywilnego i prawa karnego. Pomoc prawną można otrzymać także drogą on-line, mail zwrotny z odpowiedzią tego samego dnia.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Whitford Miller - Kancelaria prawnicza »

  Kancelaria prawnicza Whitford Miller. Jako kancelaria zajmujemy się realnym wsparciem naszych Klientów na wszystkich etapach licytacji komorniczych oraz postępowań przetargowych. W swojej pracy obsługujemy zarówno podmioty współpracujące z nami w ściśle określonych sprawach jak również osoby, które ogólnie zainteresowane są tematyką licytacji komorniczych – bez wskazania określonej nieruchomości, licząc na naszą pomoc również w tym zakresie.

  Data dodania: 27 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego G&K Kraków »

  G&K Kancelaria Radców Prawnych obsługuje Klientów indywidualnych, firmy prowadzone w formie klasycznej działalności gospodarczej oraz spółki handlowe. Biura kancelarii usytuowane są w Krakowie. Prawnicy specjalizują się w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, administracyjnego, pracy, cywilnego. Kancelaria prowadzi również sprawy prawa rodzinnego i opiekuńczego. Wśród usług znalazły się porady prawne, sporządzanie pism sądowych i procesowych, opinie prawne, przygotowanie umów. W imieniu firm, prawnicy uczestniczą również w negocjacjach handlowych.

  Data dodania: 20 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice - sosnowskiiwspolnicy.pl »

  Zlokalizowana w Gliwicach Kancelaria Adwokacka Sosnowski i Wspólnicy udziela porad prawnych, reprezentuje Klientów przed sądami oraz zapewnia stałą obsługą prawną dla firm (w tym reprezentowanie deweloperów). Klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy obsługiwani są przez oddzielne działy, co zapewnia wyższą sprawność usług. W zakresie działalności znalazło się prawo karne, spadkowe, rodzinne i pracy, szkody górnicze, windykacja należności, spory z bankami i instytucjami finansowymi. Adwokaci z kancelarii specjalizują się także w zagadnieniach związanych z technologiami IT oraz w obsłudze kontraktów handlowych.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »