Notariusze katowice

Notariusze katowice Notariusze Katowice pracujący w naszej firmie to doskonali fachowcy, którzy na tle konkurencji odznaczają się dużą dbałością o szczegóły w sporządzaniu dokumentów oraz troską o klienta. Jesteśmy zdania, że tylko prawidłowo wykonywana praca jest warta swojej ceny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi odznaczały się najwyższą jakością wykonania na rynku. Posiadamy atrakcyjne ceny, a dla stałych klientów oferujemy rabaty oraz zniżki. Nasza kancelaria notarialna Katowice mieści się w centrum miasta, dzięki czemu dojazd do biura jest prosty i nie zajmuje dużo czasu z każdego miejsca w Katowicach. Wszyscy klienci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu, który znajduje się bezpośrednio na posesji, gdzie mieści się kancelaria. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, a ich liczba stale rośnie. Jeśli zatem szukają Państwo miejsca, gdzie szybko i skutecznie można załatwić wszelkie formalności notarialne, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Reklama:

Szczegóły strony notariusz-tarnawska.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę notariusz-tarnawska.pl:

Notariusze katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bezpłatne porady prawne »

  Firma nasza w oparciu o swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie oferuje Państwu kompleksowe doradztwo prawne przez telefon. Na naszej stronie czekają na Ciebie również darmowe porady prawne, które mogą być pomocne w rozwiązaniu twojego problemu. Gwarantujemy najniższe ceny świadczonych usług. Zadanie pytania prawnikowi skutkuje jego natychmiastową odpowiedzią, co możemy w danej sprawie zrobić, którą otrzymują Państwo. Do każdej poruszonej sprawy podchodzimy w sposób dokładny i rzetelny tak, aby opierając się na swojej wiedzy prawniczej móc udzielić profesjonalnej porady prawne. Natomiast porady prawne przez telefon, pomogą Ci rozwiązać problem prawny szybko i profesjonalnie. Doradzamy z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego oraz spółek handlowych.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Łódź »

  Kancelaria radców prawnych zachęca do korzystania ze swoich usług. Właśnie w tym miejscu możesz skorzystać z kompleksowych porad związanych z wielorakimi sferami prawa i uzyskasz je ekspresowo, niedrogo i w miłej atmosferze. Jedna z najistotniejszych specjalizacji naszej kancelarii to prowadzenie konfliktów sądowych. Interpretujemy za każdym razem ryzyko wyników każdego sporu, rzetelnie pouczamy o nich klientów. Zajmujemy się prawem gospodarczym, działaniami w sprawach zamówień publicznych, procesami prawa pracy czy też związanych z prawem cywilnym. Również specjalizujemy się w prawie lekarskim, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi fachowcy mają spore doświadczenie i znajdą rozstrzygnięcie z prawie każdej sytuacji, nawet tej wybitnie pokrętnej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej wiadomości. Z nami bezspornie prawo nie będzie już dla ciebie problemem i pomożemy ci w każdym przypadku powiązanym z prawem!

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Bartosz Nyczek »

  Radca prawny to jest zawód, którego zasady wykonywania są dokładnie wyznaczone poprzez ustawę o radcach ustawowych z 6 lipca 1982 roku, która mówi o tym, że: „wykonywanie zawodu radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej, z wyjątkiem występowania w roli obrońcy w postępowaniu karnym i w postępowaniu w sprawach o przestępstwa skarbowe”. W związku z czym osoba taka ma możliwość reprezentowania nas przed sądem administracyjnym, cywilnym i rodzinnym, a również przed Trybunałem Konstytucyjnym, a oprócz tego Sądem Najwyższym. Poza tym radca prawny może być naszym przedstawicielem przed organami władzy publicznej i samorządu terytorialnego. Zgodnie z tym, co mówi wspomniana ustawa „zawód radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej, a w szczególności na udzielaniu wskazówek ustawowych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych, a oprócz tego występowaniu przed sądami i urzędami”. Jeżeli już któś potrzebuje pomocy radcy prawnego, na zgłoszenia czeka nasza kancelaria prawna (Kraków, ul. Kalwaryjska 35A/110A ). Pytania można też kierować do nas telefonicznie lub mailowo. W Internecie uda się nas wyszukać wpisując w przeglądarkę internetową m. in. frazy: radca prawny Kraków albo radcy prawni Kraków.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  Kancelaria udziela porad prawnych z zakresu prawa karnego oraz prawa cywilnego zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom prywatnym. Właściwe podejście oraz znakomita wiedza jest kluczem do pozytywnych opinii pracy każdej kancelarii prawnej. Tego typu doświadczenie oraz wiedza nie jest obca Kancelarii Adwokat Marty Arendt czego wielokrotnie dała świadectwo. Pozytywne opinie wśród klientów oraz kolegów są żywym dowodem na profesjonalizm oraz prawidłowo wykonywaną przez kancelarię pracę. Wszelkie szczegółowe informacje na temat zakresu usług odnaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lubińska Justyna prawnik płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Lubińska znajduje się w Płocku. Prowadzi obsługę zarówno osób prywatnych, jak również firm i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w pomocy prawnej dla przedsiębiorstw transportowych. Zajmuje się sporządzaniem, opracowywaniem czy też opiniowaniem umów z zakresu prawa cywilnego, w tym umów agencyjnych, leasingu lub outsourcingowych. Są one istotne dla działania wielu podmiotów gospodarczych. Kancelaria przygotowuje również opinie prawne powiązane z zagadnieniami gospodarczymi, a dotyczące konkretnych problemów klienta. Radca prawny świadczy ciągłą obsługę prawną dla klientów biznesowych. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI WARSZAWA prawo pracy wawer »

  Adwokat Piotr Sękowski udziela porad klientom i świadczy usługi prawne. Kancelaria prawna istnieje od 1990 roku. Klientami są osoby prywatne oraz firmy i instytucje z Warszawy oraz okolic. Prowadzone są sprawy z prawa gospodarczego również cywilnego, administracyjnego, prawa pracy i spadków także odszkodowań. W zakres usług wchodzi zakładanie spółek i sporządzanie umów handlowych, reprezentowanie podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych. Przeprowadza się sprawy z prawa rzeczowego oraz przygotowuje się umowy cywilno-prawne, rozwiązuje spory z zakresu prawa własnościowego. Współpracujemy z biurem rachunkowym Bilans. Informacje o kancelarii na witrynie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Justice, prawnik, radca prawny - Płock »

  Kancelaria Prawna Justice oferuje obsługę prawną i porady prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Nasi prawnicy i radcy prawni z Płocka są do Państwa dyspozycji. Dlaczego warto wybrać właśnie nasza kancelarię? Ponieważ zespół naszych prawników to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem podejmie każde wyzwanie i pomoże skutecznie rozwiązać problemy prawne, każdy może się zgłosić po poradę prawną. Chętnie podejmiemy również stałą współpracę i obslugę. Kancelaria prawna ``JUSICE`` Tomasz Piotr Przygoda i wspólnicy nastawiona jest na obsługę przede wszystkim osób fizycznych oraz drobnych przedsiębiorców. Jesteśmy nastawieni na obsługę w sprawach z zakresu prawa cywilnego, oraz administracyjnego. Do tak rozumianego spektrum spraw nalezą w szczególności sprawy spadkowe, o podział majątku, doradztwo przy zawieraniu umów, egzekucja należności, dochodzenie odszkodowań, postępowanie administracyjne przed urzędami administracji państwowej i samorządowej. Zagadnieniami z którymi często stykam się w swojej działalności, to również sprawy rozwodowe, oraz wieczystoksięgowe i rejestrowe. W ramach tak pojętego zakresu naszej działalności oferujemy też korzystne dla klienta rozwiązanie w zakresie ewentualnego zastępstwa procesowego przed sądami cywilnymi oraz administracyjnymi, – przed którymi również od niedawna istnieje przymus adwokacko-radcowski. Już dziś zapraszamy Państwa do kontaktu, oraz odwiedzenia naszej kancelarii w Płocku na ul. Narutowicza 3 gdzie Prawnik i radca prawny jest do dyspozycji Klientów codziennie od poniedziałku do piątku i również w soboty.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice - sosnowskiiwspolnicy.pl »

  Zlokalizowana w Gliwicach Kancelaria Adwokacka Sosnowski i Wspólnicy udziela porad prawnych, reprezentuje Klientów przed sądami oraz zapewnia stałą obsługą prawną dla firm (w tym reprezentowanie deweloperów). Klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy obsługiwani są przez oddzielne działy, co zapewnia wyższą sprawność usług. W zakresie działalności znalazło się prawo karne, spadkowe, rodzinne i pracy, szkody górnicze, windykacja należności, spory z bankami i instytucjami finansowymi. Adwokaci z kancelarii specjalizują się także w zagadnieniach związanych z technologiami IT oraz w obsłudze kontraktów handlowych.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Limanówka Wrzeszcz kancelaria windykacyjna »

  Wrocławska spółka Limanówka Wrzeszcz swoim Klientom proponuje szereg usług prawnych. Uzyskają tu Państwo doradztwo oraz pomoc w ramach prawa gospodarczego, administracyjnego, karnego, własności jak i prawa pracy. Spółka zajmuje się przede wszystkim obsługą podmiotów gospodarczych w ramach bieżącego wsparcia prawnego. Oferuje też swoją pomoc przy prowadzeniu spraw karnych firm i osób fizycznych, kontrolę płatności i windykacji należności, jak też zarejestrowania znaku towarowego i wzoru przemysłowego. Aby zapoznać się z dokładnym wachlarzem usług firmy, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariagmw.pl »

  Na stronie www. kancelariagmw. pl znajdują się informacje na temat Kancelarii Prawa Gospodarczego i Konsumenckiego Witkowska i Partnerzy. Zakres działalności to: zagadnienia prawne i podatkowe, usługi prawne, konsultacje, negocjacje, reprezentacja przed sądem, kompleksowe doradztwo prawne. Specjalność kancelarii to również: prawo konsumenckie, prawo konkurencji, prawo żywnościowe oraz umowy handlowe. Siedziba kancelarii: Grójecka 56/58 lok. 31, 02-320 Warszawa. Klientami kancelarii są głównie firmy oraz spółki handlowe.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »