Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Domeną działalności kancelarii adwokackiej Jacek Kozłowski jest prawna obsługa podmiotów gospodarczych oraz świadczenie usług adwokackich i prawniczych dla klientów indywidualnych. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć między innymi na udział w negocjacjach, zastępstwo przed sądami oraz organami administracyjnymi, dochodzenie należności i inne.

Reklama:

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka Szczecin Adwokat Moniki Nozdrzykowskiej specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i spadkowym oraz sprawy gospodarcze Szczecin. Prowadzimy również doradztwo prawne i obsługę prawną firm. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 lub też telefonicznego umówienia się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie reprezentować Państwa interesy na terenie całego kraju. Jednocześnie wychodząc naprzeciw zmieniającym się realiom i oczekiwaniom klientów przebywających nawet w odległych częściach naszego kraju oraz poza jego granicami umożliwiamy powierzenie sprawy a nawet jej prowadzenie na odległość. Uzyskanie porady prawnej jest możliwe w każdym sposób, począwszy od bezpośredniej rozmowy, po kontakt za pośrednictwem poczty e-mail.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fcc.com.pl - rozwód, alimenty i podzial majatku »

  Szukasz portali poświęconych tematyce rozwodowej, alimentacyjnej itp. Jeżeli tak to strona www. fcc. com. pl to świetna alternatywa dla wszystkich innych. U nas znajdziesz jak się rozwieźć i nie zwariować, jak rozwiązać rodzinne problemy majątkowe, jak mieć dobre relacje z dzieckiem. Jesteśmy po to aby Tobie pomóc odpowiedzieć na te i wiele innych nurtujących pytań przy tego typu sprawach. Skrót FCC czyli Family Consulting Center to miejsce, gdzie problemy rodzinne i majątkowe rozwiązywane są w indywidualny dla każdego sposób. Pomoc prawna w takich trudnych sytuacjach życiowych jest niezwykle cenna dlatego działamy i naszym głównym zamierzeniem jest Twój spokój, radość Twojego dziecka i Wasze dobre samopoczucie. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy cykl spotkań warsztatowych, które na pewno pozwolą zrozumieć zarówno siebie jak i dziecko. W czasie trwania tych zajęć między uczestnikami tworzy się specyficzna więź, ponadto można się przekonać, że da się swobodnie mówić o swoich doświadczeniach, problemach, są słuchani i akceptowani. Bardzo gorąco zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami naszej działalności. Oferujemy pełen profesjonalizm i wielkie zaangażowanie. Zapraszamy i polecamy!

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zachowek »

  Zachowek ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia spadkobierców oraz osób, które nie zostały powołane do spadku (na przykład na skutek pominięcia w testamencie). Zachowek to pewna wartość majątkowa, którą spadkodawca powinien pozostawić swoim bliskim po swojej śmierci. Jeżeli jej nie pozostawił osobom uprawnionym do zachowku przysługuje tak zwane roszczenie o zachowek - możliwość żądania zapłaty oznaczonej sumy pieniężnej od osób zobowiązanych na podstawie kodeksu cywilnego do zapłaty zachowku. Na blogu prezentuję wyroki i postanowienia sądów dotyczące zachowku - w szczególności wyroki sądu najwyższego oraz sądów apelacyjnych, których przedmiotem rozstrzygnięcia uczyniony został zachowek.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria zbiera doświadczenie w branży w sprawach karnych bardzo długi okres. Główne pola działalności to: windykacja należności oraz prawo karne wykonawcze. Sprawy cywilne: odszkodowawcze, o ochronę własności i posiadania, o wynagrodzenie z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości lub ruchomości, związane z korzystaniem z nieruchomości, służebności osobiste, o ochronę praw autorskich, o dział spadku, reprezentacja w postępowaniu egzekucyjnym, sporządzanie umów. Sprawy gospodarcze: związane z nieprawidłowym wykonaniem, prawo budowlane, związane z zakładaniem, sporządzanie regulaminów, koordynacja komisji rewizyjnej stosunki wewnętrzne spółek. Windykacja należności: ugody, postępowanie egzekucyjne. Sprawy rodzinne: o rozwód, o podział majątku wspólnego między małżonkami, o unieważnienia, o zaprzeczenie ojcostwa, rozwiązanie przysposobienia, o ustalenie kontaktów z dzieckiem, i inne. Prawo karne:dochodzenie, reprezentacja w postępowaniu karnym w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonego i inne. Prawo karne wykonawcze: sprawy o odroczenie wykonania kary, o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania reszty kary pozbawienie wolności. Sprawy administracyjne: uchylenie, przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi, wniosków, skarg na bezczynność organów administracyjnych, sporządzanie opinii prawnych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Mecenas Natalia Lechman swoim klientom ręczy spełnienie najwyższych kanonów etycznych i rzetelność wynikającą z wieloletniego doświadczenia w branży. Zasadniczą regułą działania kancelarii jest wyjątkowe nastawienie do każdej powierzonej sprawy i dostosowanie do potrzeb poszczególnych klientów. Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Lechman dysponuje swoją główną siedzibę w mieście Szczecin. Dla komfortu klientów z innych obszarów województwa zachodniopomorskiego pracuje biuro filii kancelarii w mieście Goleniów. Zachęcamy do kontaktu i zapoczątkowania korzystnej współpracy. Wypróbuj naszą ofertę w której znajdziesz usługi adwokackie obejmujące wszystkie główne dziedziny prawa.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Wystawiamy nowatorską stronę biura prawnego ze Szczecina. Gabinet legislacyjny kieruje początkująca jednakże z sporym doświadczeniem zawodowym adwokat Marta Madej-Wierzbicka. Sekretariat zlokalizowany jest w samym środku Szczecina. Z tego powodu skierowane jest do obywateli Szczecina także okolic. Niemniej jednak istnieje sposobność porad z innych regionów naszej ojczyzny. Proponujemy wskazówki z prawa administracyjnego, karnego, rodzinnego oraz cywilnego.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat podział majątku Wrocław »

  Posiadasz określony problem natury prawnej i szukasz szybkiej porady, rozwiązania problemu? W takim wypadku już teraz dokonaj rejestracji swego konta na Forum Prawnik. Jest to strona internetowa, dzięki której możesz naleźć odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Na tym forum udzielają się prawnicy, radcy prawni, czy też specjaliści z wielu dziedzin prawa. Być może szybko uzyskasz odpowiedź i pomoc dla swego problemu.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat odszkodowania Wrocław »

  Zasięgiem swojego działania kancelaria adwokacka Pawła Borowskiego obejmuje teren całego kraju. Świadczy usługi dla wszystkich klientów, którzy chcą dochodzić swoich spraw w zakresie odszkodowań. Kancelaria specjalizuje się między innymi w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadków w pracy, wypadków komunikacyjnych, czy też innych. Pomaga również uzyskać odszkodowanie dla osób będących ofiarami przestępstw.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wrocław kontakty z dzieckiem »

  Jeśli interesuje Cie zagadnienie sprawowania opieki nad dzieckiem po rozwodzie, sprawdź ofertę prawników oraz przeczytaj blog, który znajdziesz na stronie www. kontaktyzdzieckiem. pl. To kopalnia wiedzy dla osób, mających problemy z widywaniem własnego dziecka. Blog opisuje wiele spraw, prowadzonych przez kancelarię wrocławską w zakresie prawa rodzinnego.

  Data dodania: 10 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Kraków - Dawid Gaza »

  Potrzebny ci dobry adwokat, który wyciągnie Cię z opresji. Oczekujesz indywidualnego i rzetelnego podejścia? Zapraszam do kontaktu. Dawid Gaza - prawnik, który przyjmuje klientów w Krakowie, w okolicach Nowej Huty. Jeśli wybierzesz właśnie mnie, to obiecuję, że podejdę do rozprawy z należytą uwagą. Rozwiąże każdy problem związany z pracą, rodziną czy prawem cywilnym. Zapraszam do mojej kancelarii radcy prawnego.

  Data dodania: 19 09 2016 · szczegóły wpisu »