Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Domeną działalności kancelarii adwokackiej Jacek Kozłowski jest prawna obsługa podmiotów gospodarczych oraz świadczenie usług adwokackich i prawniczych dla klientów indywidualnych. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć między innymi na udział w negocjacjach, zastępstwo przed sądami oraz organami administracyjnymi, dochodzenie należności i inne.

Reklama:

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Zapraszam do skorzystania z usług kancelarii prawnej mieszczącej się na ulicy Zachodniej 97 w Łodzi. Dogodna lokalizacja przy skrzyżowaniu z ulicą Więckowskiego.
  Zapewniamy całościową obsługę prawną przez adwokata nie przez aplikanta. Zakres działania obejmuje również teren Pabianic, Zgierza. W szczególnych przypadkach możliwa jest również reprezentacja klienta przed sądami/organami w innych miastach.

  Szczegółowy wykaz specjalizacji:
  prawa cywilne,
  prawo administracyjne,
  prawa egzekucyjne,
  prawa wieczystoksięgowe,
  prawa rzeczowe,
  prawa spadkowe,
  prawa rodzinne,
  prawa pracy,
  prawa karne

  Pomagamy uzyskać odszkodowania poszkodowanym w wypadkach lub podwyższyć świadczenie w przypadku zaniżenia kwoty odszkodowania przez ubezpieczyciela.
  Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy pisma procesowe. Reprezentujemy klientów przed sądami, organami administracji.
  Kancelaria świadczy ponadto usługi dla przedsiębiorstw oraz mikroprzedsiębiorstw. Sposób rozliczenia jest umowny i może być kalkulowany od danej czynności prawnej lub zryczałtowany.

  Z Wyrazami Szacunku
  Twój Prawnik w Łodzi

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów Krzysztof Dolot - Obsługa Prawna, Odszkodowania »

  Mam przyjemność zaproponować Państwo usługo świadczone przez Adwokata w Rzeszowie i Mielcu. Adwokat Krzysztof Dolot zajmuje się prowadzeniem wszelkiego rodzaju spraw w tym z zakresu: - prawa gospodarczego jak kompleksowa obsługa prawna, wnoszenie pozwów, windykacja należności, rejestracja spółek, sporządzanie umów - prawa cywilnego - rozwody, separacja, alimenty, zasiedzenie, służebności, odszkodowania jak komunikacyjne, za słupy energetyczne - prawa karnego występowanie jako obrońca podejrzanego, oskarżonego, skazanego jak również pełnomocnik pokrzywdzonego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na www.adwokatdolot.pl Tel. 602678102

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Rafała Słowika świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, w sprawach sądowych i pozasądowych. Kancelaria zlokalizowana jest w Krakowie. Prawo karne, a więc zastępstwo procesowe oskarżonych i podejrzanych w sprawach o przestępstwa, wykroczenia i przestępstwa skarbowe, a także reprezentacja osób pokrzywdzonych, jest głównym obszarem spraw jakie prowadzi ten adwokat Tarnów jest z kolei siedzibą filii kancelarii adwokackiej Rafał Słowika. Do pozostałych obszarów praktyki kancelarii należą także sprawy o rozwód i alimenty, prawo spadkowe, prawo administracyjne. Kancelaria Adwokacka prowadzi nadto praktykę w sprawach o błędy medyczne, a także o odszkodowanie i zadośćuczynienie za wypadki komunikacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na oficjalnej stronie Kancelarii pod adresem Kancelaria Adwokacka KrakówAdwokat Kraków.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka bydgoszcz »

  Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług adwokat Kamili Kopczyńskiej, właścicielki Kancelarii Adwokackiej. W ofercie kancelarii, każdy potrzebujący pomocy znajdzie ją z zakresu spraw karnych podejmuje także sprawy odszkodowawcze, sprawy rozwodowe, sprawy o podział majątku oraz sprawy spadkowe. Kamila Kopczyńska posiada wieloletni i gruntowne doświadczenie – zapraszamy do skorzystania z usługami Kancelarii Adwokackiej Kamila Kopczyńska.

  Data dodania: 25 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • EKRS | Rejestracja i obsługa: Sp. z o.o., Fundacji i Stowarzyszeń »

  e-krs. org. pl jest Internetową Kancelarią Prawną obsługującą Klientów na terenie całej Polski. Kancelaria specjalizuje się w rejestracji Spółek z o. o., rejestracji Stowarzyszeń oraz zakładaniu Fundacji. Zajmujemy się również rejestracją Spółek z o. o. on-line. Ponadto Kancelaria pomaga w zmianach w rejestrach KRS oraz przy nadaniu statusu Organizacji Pożytku Publicznego. Wszystkie usługi Kancelaria wykonuje pod nadzorem Radcy Prawnego z Kancelarii Prawnej: SOHOSYNERGY™ Kancelaria Prawna. Gwarantujemy poprawność i aktualność stosowanych przez nas rozwiązań. www. kancelariagospodarcza. waw. pl Świadczone przez Kancelarię usługi są objęte ubezpieczeniem OC dla Radców Prawnych na sumę 350. 000, 00 EURO.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI WARSZAWA prawo pracy wawer »

  Adwokat Piotr Sękowski udziela porad klientom i świadczy usługi prawne. Kancelaria prawna istnieje od 1990 roku. Klientami są osoby prywatne oraz firmy i instytucje z Warszawy oraz okolic. Prowadzone są sprawy z prawa gospodarczego również cywilnego, administracyjnego, prawa pracy i spadków także odszkodowań. W zakres usług wchodzi zakładanie spółek i sporządzanie umów handlowych, reprezentowanie podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych. Przeprowadza się sprawy z prawa rzeczowego oraz przygotowuje się umowy cywilno-prawne, rozwiązuje spory z zakresu prawa własnościowego. Współpracujemy z biurem rachunkowym Bilans. Informacje o kancelarii na witrynie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać wniosek o zasiedzenie? »

  Zasiedzenie to podstawowe zagadnienie prawa cywilnego. Prawo cywilne określa mnóstwo sposobów nabycia prawa własności. Wyłączając przypadek nabycia prawa własności nieruchomości zasiedzenie może dać efekt w postaci nabycia prawa własności ruchomości. Co powinieneś zapamiętać spośród tematyki zasiedzenia gruntu? Generalnie warto ustalić odpowiedzi na podstawowe pytania, a to: jaki jest termin zasiedzenia, kto może zasiedzieć nieruchomość oraz jakie są przesłanki zasiedzenia. Znajomość odpowiedzi na powyższe pytania pozwoli Ci uniknąć mnóstwa trudności dotyczących zasiedzenia. Pamiętaj proszę, że na blogu z informacjami prawnymi przedstawię Ci także bardzo wiele interesujących informacji z zakresu zasiedzenia, a konkretnie dotyczących sformułowania wniosku o zasiedzenie.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lublin »

  Działająca w Lublinie Kancelaria Radcy Prawnego jest prowadzona przez Urszulę Buczkowską. Oferowane są kompleksowe usługi prawne, jak między innymi udzielanie porad oraz występowanie w imieniu klienta w sądach czy wszelkiego rodzaju urzędach. Radca jest w stanie ponadto przygotować niezbędne umowy prawne i opcjonalnie, jeśli jest taka konieczność, pośredniczyć w ewentualnych negocjacjach. Kancelaria proponuje także obsługę prawną dla firm.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat odszkodowania Wrocław »

  Zasięgiem swojego działania kancelaria adwokacka Pawła Borowskiego obejmuje teren całego kraju. Świadczy usługi dla wszystkich klientów, którzy chcą dochodzić swoich spraw w zakresie odszkodowań. Kancelaria specjalizuje się między innymi w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadków w pracy, wypadków komunikacyjnych, czy też innych. Pomaga również uzyskać odszkodowanie dla osób będących ofiarami przestępstw.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Anczewska świadczy profesjonalne usługi adwokackie na terenie Wrocławia. w zakres usług wchodzi prowadzenie spraw z zakresu prawa karnego, spadkowego, rodzinnego gospodarczego, cywilnego, jak również doradztwo przy tworzeniu pism procesowych, reprezentowanie Klienta przed organami sądowymi i administracuknymi i wiele innych dotyczących szeroko pojętego prawa. W naszym zespole pracują doświadczeni radcowie prawni oraz adwokaci sapecjalizujący się w prowadzeniu spraw dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »