Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Domeną działalności kancelarii adwokackiej Jacek Kozłowski jest prawna obsługa podmiotów gospodarczych oraz świadczenie usług adwokackich i prawniczych dla klientów indywidualnych. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć między innymi na udział w negocjacjach, zastępstwo przed sądami oraz organami administracyjnymi, dochodzenie należności i inne.

Reklama:

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka Angelika Nylec-Armata »

  Oferujemy pomoc radczo-prawną tj. udzielanie porad prawnych,
  sporządzanie opinii prawnych oraz projektów umów, przygotowywanie i sporządzanie pism na wszelkich etapach postępowania, prowadzenie negocjacji oraz udział w mediacjach, reprezentację przed wszelkimi sądami, organami administracji publicznej, organami samorządowymi, obronę na każdym etapie postępowania karnego, reprezentację pokrzywdzonego, sporządzanie prywatnych aktów oskarżenia, stałą pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych.

  Kancelaria świadczy usługi m. in. w zakresie:

  - prawa cywilnego, w szczególności: ochrony własności, zniesienia współwłasności, nabycia własności w drodze zasiedzenia, służebności, spadków, działu spadku, odszkodowań;
  - prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty, ustalenie ojcostwa;
  - prawa karnego, wykroczeń oraz postępowania wykonawczego, prawa karnoskarbowego;
  - prawa gospodarczego i handlowego;
  - prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  - prawa administracyjnego;
  - prawa zamówień publicznych;
  - windykacja należności także w formie przedsądowych wezwań, pozasądowych postępowań ugodowych; postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów Krzysztof Dolot - Obsługa Prawna, Odszkodowania »

  Mam przyjemność zaproponować Państwo usługo świadczone przez Adwokata w Rzeszowie i Mielcu. Adwokat Krzysztof Dolot zajmuje się prowadzeniem wszelkiego rodzaju spraw w tym z zakresu: - prawa gospodarczego jak kompleksowa obsługa prawna, wnoszenie pozwów, windykacja należności, rejestracja spółek, sporządzanie umów - prawa cywilnego - rozwody, separacja, alimenty, zasiedzenie, służebności, odszkodowania jak komunikacyjne, za słupy energetyczne - prawa karnego występowanie jako obrońca podejrzanego, oskarżonego, skazanego jak również pełnomocnik pokrzywdzonego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na www.adwokatdolot.pl Tel. 602678102

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria adwokacka, gdzie dostać możesz generalną i profesjonalną obsługę w praktycznie każdej sprawie powiązanej z prawem. Obsługa wystosowana jest zarówno do interesantów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw. Zajmujemy się miedzy innymi rozprawami karnymi, podatkowymi, spadkowymi, rodzinnymi. Mamy solidne doświadczenie w sprawach o zadośćuczynienia za błędy w sztuce lekarskiej. Też reprezentujemy naszych interesantów przed urzędami, sądami. Dla firm przygotowaliśmy absolutną obsługę prawną, zajmujemy się ponadto odzyskiwaniem długów, elektronicznym postępowaniem upominawczym przez e-Sąd. Możesz zgłosić się do nas, kiedy żądasz konsultacji prawnych, rad, opinii prawnych bądź dokumentacji. Zawsze pomożemy ci w rozsupłaniu nawet najmocniej wymagających spraw, a na domiar tego naszą spora zaletą jest niedroga obsługa. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą prawną na witrynie internetowej. Zapraszamy interesantów głównie z warszawskich dzielnic Wola i Mokotów. Pamiętaj, z nami otrzymasz efektywną i tanią obsługę prawną!

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Rybnik sprawy karne katowice »

  Kancelaria adwokacka Andrzeja Babilasa z siedzibą w Rybniku to jednostka oferująca niezwykle szeroki wachlarz usług prawniczych. Andrzej Babilas i jego partnerzy zajmują się obsługą kontrahentów w obszarze prawa administracyjnego, prawa cywilnego i rodzinnego, prawa karnego, a także prawa pracy oraz prawa gospodarczego i handlowego. Do świadczonych czynności należy opracowywanie projektów umów, reprezentowanie klientów w procesach, obrót nieruchomościami, pomoc w dochodzeniu zadośćuczynień, a także usługi prawne w zakresie negocjacji i mediacji. Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem informacji dotyczących prezentowanej propozycji zapraszamy do odwiedzenia strony

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bujniak Przemysław Jaworzno kancelaria prawna »

  W Kancelarii Adwokackiej Przemysława Bujniaka obsługiwani są klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Udzielamy pomocy prawnej mieszkańcom z województwa śląskiego i małopolskiego. Przy obsłudze firm gwarantujemy reprezentację w postępowaniach administracyjnych i sądowych, opiniowanie umów oraz podejmowanych zamierzeń gospodarczych pod kątem prawnym. W ramach pomocy prawnej osobom prywatnym Kancelaria oferuje konsultacje i pomoc prawną w postępowaniach sądowych i administracyjnych, a w tym tworzy pozwy, wnioski, pisma procesowe, plany umów i opinie prawne. Szczegółowe wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Henryk Narkun »

  sprawy gospodarcze (w szczególności tryb nakazowy i upominawczy, sprawy związane z prawem spółek handlowych), sprawy cywilne (w szczególności z zakresu odszkodowań z OC, AC i innych oraz sprawy spadkowe, w tym dział spadku a także zasiedzenie, służebność przesyłu) sprawy administracyjne i podatkowe (WSA, NSA) prawo bankowe (15 letnia praktyka), prawo karne w tym karne skarbowe i wykonawcze (dozór elektroniczny), postępowania zabezpieczające i egzekucyjne. Kancelaria współpracuje z dwoma polskimi firmami windykacyjnymi, co umożliwia prowadzenie egzekucji w trybie pozasądowym. Kancelaria współpracuje z kancelarią prawniczą z Dusseldorfu, w tym w zakresie spraw związanych ze szkodami samochodowymi (OC, AC) na terenie Niemiec i Polski. Ponadto Kancelaria oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w języku angielskim i niemieckim, w tym w sprawach związanych z dochodzeniem należności oraz prawie nieruchomości i sprawach gospodarczych.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT ANDRZEJ WRZECIONO RUDA ŚLĄSKA adwokat ruda śląska »

  W Kancelarii adwokackiej adw. Andrzeja Wrzeciono z siedzibą w Rudzie Śląskiej przyjmowani są zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. Interesanci obsługiwani są od poniedziałku do czwartku w godz. 15. 00-17. 30. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie doradztwa, prowadzenia spraw, a tym samym, reprezentowania zleceniodawct przed sądami powszechnymi i organami administracyjnymi. Przygotowywane są w niej różnego rodzaju pisma procesowe, a jeśli zajdzie potrzeba, oferowany jest stały nadzór nad działalnością firmy. Mecenasowie specjalizują się w prawie cywilnym, handlowym, spadkowym, pracy oraz rodzinnym. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-bielsko.com »

  Kancelaria adwokacka angażuje się kwestiami prawnymi podmiotów gospodarczych, kwestiami karnymi oraz rodzinnymi. Nasz adwokat podchodzi do wszelkich zajęć indywidualnie, wychodząc naprzeciw usługobiorcom. Dodatkowo, aby uprościć potrzebne konsultacje, przewidujemy ewentualność kontaktów telefonicznych, mailowo i za pomocą faksu. Prawnik angażuje się również windykacją wierzytelności. W razie konieczności konsultujemy się ze ekspertami z różnych dziedzin. Specjalna oferta znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lublin »

  Działająca w Lublinie Kancelaria Radcy Prawnego jest prowadzona przez Urszulę Buczkowską. Oferowane są kompleksowe usługi prawne, jak między innymi udzielanie porad oraz występowanie w imieniu klienta w sądach czy wszelkiego rodzaju urzędach. Radca jest w stanie ponadto przygotować niezbędne umowy prawne i opcjonalnie, jeśli jest taka konieczność, pośredniczyć w ewentualnych negocjacjach. Kancelaria proponuje także obsługę prawną dla firm.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Sprawy o rozwód są jednymi z trudniejszych spraw sądowych, kończą bowiem pewien etap w życiu osób, które do tej pory były sobie bliskie. Aby ułatwić ten moment, swoje usługi prawnicze z dziedziny spraw rozwodowych oferuje doświadczony adwokat z Wrocławia. W centrum działalności naszej kancelarii adwokackiej jest: rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem oraz alimenty. Zapewniamy usługi prawnicze rzetelne, profesjonalne i efektywne.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »