Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Domeną działalności kancelarii adwokackiej Jacek Kozłowski jest prawna obsługa podmiotów gospodarczych oraz świadczenie usług adwokackich i prawniczych dla klientów indywidualnych. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć między innymi na udział w negocjacjach, zastępstwo przed sądami oraz organami administracyjnymi, dochodzenie należności i inne.

Reklama:

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tomasz Perek - Kancelaria Adwokacka »

  Tomasz Perek Kancelaria Adwokacka - świadczymy pomoc prawną przekonani, że sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem, a nasz sukces – sukcesem naszych Klientów. Wychodząc z tego założenia proponujemy rozwiązania o charakterze kompleksowym. Staramy się aby zakres naszych usług był indywidualnie dopasowany do oczekiwań i potrzeb klienta, minimalizując ryzyko prowadzonej przez Klientów działalności gospodarczej czy prowadzonego sporu.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Angelika Nylec-Armata »

  Oferujemy pomoc radczo-prawną tj. udzielanie porad prawnych,
  sporządzanie opinii prawnych oraz projektów umów, przygotowywanie i sporządzanie pism na wszelkich etapach postępowania, prowadzenie negocjacji oraz udział w mediacjach, reprezentację przed wszelkimi sądami, organami administracji publicznej, organami samorządowymi, obronę na każdym etapie postępowania karnego, reprezentację pokrzywdzonego, sporządzanie prywatnych aktów oskarżenia, stałą pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych.

  Kancelaria świadczy usługi m. in. w zakresie:

  - prawa cywilnego, w szczególności: ochrony własności, zniesienia współwłasności, nabycia własności w drodze zasiedzenia, służebności, spadków, działu spadku, odszkodowań;
  - prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty, ustalenie ojcostwa;
  - prawa karnego, wykroczeń oraz postępowania wykonawczego, prawa karnoskarbowego;
  - prawa gospodarczego i handlowego;
  - prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  - prawa administracyjnego;
  - prawa zamówień publicznych;
  - windykacja należności także w formie przedsądowych wezwań, pozasądowych postępowań ugodowych; postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności, monitoring płatności, pieczęć prewencyjna »

  Firma windykacyjna Windexpol Wierzytelności Sp. J. specjalizuje się w krótkoterminowej windykacji należności na niskie, średnie i wysokie sumy. Windykacja należności stanowi główny profil Naszej działalności. Usługa ta skierowana jest do wszystkich firm, spółek oraz osób prywatnych mających problem z dłużnikami. U Nas windykacja należności rozpoczyna się od pierwszego osobistego kontaktu windykatora z dłużnikiem. windexpol-windykacja.pl/windykacja-naleznosci/ Windykacja należności z Windexpol Wierzytelności Sp. J. przebiega sprawnie i skutecznie!

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka chorzów »

  Kancelaria Adwokacka Michała Koronowskiego obsługuje osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze. Działa w obszarze prawa rodzinnego, spadkowego, nieruchomości, administracyjnego, medycznego, cywilnego, karnego oraz zapewnia profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorstw. Oferuje reprezentację przed sądami wszystkich instancji od sądów rejonowych, okręgowych, apelacyjnych po Sądy Najwyższe, Wojewódzkie Sądy Administracyjne oraz Naczelne Sądy Administracyjne. Kancelaria nawiązała również współpracę z innymi kancelariami i specjalistami z dziedzin architektury, medycyny, geodezji czy księgowości.

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Mecenas Natalia Lechman swoim klientom ręczy spełnienie najwyższych kanonów etycznych i rzetelność wynikającą z wieloletniego doświadczenia w branży. Zasadniczą regułą działania kancelarii jest wyjątkowe nastawienie do każdej powierzonej sprawy i dostosowanie do potrzeb poszczególnych klientów. Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Lechman dysponuje swoją główną siedzibę w mieście Szczecin. Dla komfortu klientów z innych obszarów województwa zachodniopomorskiego pracuje biuro filii kancelarii w mieście Goleniów. Zachęcamy do kontaktu i zapoczątkowania korzystnej współpracy. Wypróbuj naszą ofertę w której znajdziesz usługi adwokackie obejmujące wszystkie główne dziedziny prawa.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marcin Budzikowski »

  Wieloletnie doświadczenie naszej kancelarii prawnej na rynku oraz zespół doskonale wykwalifikowanych prawników pozwala naszej firmie zapewnić profesjonalną obsługę, którą jesteśmy w stanie realizować w sposób kompleksowy zarówno na rzecz firm jak też klientów indywidualnych przed wszelkiego rodzaju organami administracji państwowej, samorządnej oraz przed sądami bez względu na instancję, w której odbywa się postępowanie.

  Data dodania: 05 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Sprawy o rozwód są jednymi z trudniejszych spraw sądowych, kończą bowiem pewien etap w życiu osób, które do tej pory były sobie bliskie. Aby ułatwić ten moment, swoje usługi prawnicze z dziedziny spraw rozwodowych oferuje doświadczony adwokat z Wrocławia. W centrum działalności naszej kancelarii adwokackiej jest: rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem oraz alimenty. Zapewniamy usługi prawnicze rzetelne, profesjonalne i efektywne.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-Wielgus.pl »

  Renomowana lubelska kancelaria Małgorzaty Wielgus to pewność profesjonalnej obsługi prawnej z zakresu prawa pracy, cywilnego, administracyjnego, rodzinnego i karnego. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami, sporządzamy pisma procesowe, obsługujemy firmy i spółki, negocjujemy prawne zapisy w umowach. Świadczymy swoje usługi również w języku angielskim, dzięki czemu pomagamy także obcokrajowcom.

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Cognitor »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu usług prawnych, które realizowane są zarówno w ramach doradztwa prawnego jak też reprezentowania naszych klientów przed sądami i instytucjami. Działamy na terenie Zabrza, gdzie możemy naszym klientom zapewnić usługi realizowane w zakresie między innymi prawa rodzinnego. Zapewniamy indywidualnie przygotowane do każdej sprawy rozwiązania prawne, co pozwala na gwarantowanie naszym klientom zarówno rzetelnych usług a także skutecznie realizowanych.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Józef Ostafin - Adwokat i Prawnik Warszawa »

  Szukasz skutecznego prawnika w Warszawie? Zapraszamy serdecznie do kancelarii adwokackiej Józefa Ostafina. Świadczymy kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych, spółek i innych podmiotów oraz dla każdego, kto nie potrafi poradzić sobie w gąszczu dzisiejszych przepisów prawa.

  Data dodania: 18 06 2016 · szczegóły wpisu »