Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Domeną działalności kancelarii adwokackiej Jacek Kozłowski jest prawna obsługa podmiotów gospodarczych oraz świadczenie usług adwokackich i prawniczych dla klientów indywidualnych. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć między innymi na udział w negocjacjach, zastępstwo przed sądami oraz organami administracyjnymi, dochodzenie należności i inne.

Reklama:

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Łódź »

  Kancelaria radców prawnych zachęca do korzystania ze swoich usług. Właśnie w tym miejscu możesz skorzystać z kompleksowych porad związanych z wielorakimi sferami prawa i uzyskasz je ekspresowo, niedrogo i w miłej atmosferze. Jedna z najistotniejszych specjalizacji naszej kancelarii to prowadzenie konfliktów sądowych. Interpretujemy za każdym razem ryzyko wyników każdego sporu, rzetelnie pouczamy o nich klientów. Zajmujemy się prawem gospodarczym, działaniami w sprawach zamówień publicznych, procesami prawa pracy czy też związanych z prawem cywilnym. Również specjalizujemy się w prawie lekarskim, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi fachowcy mają spore doświadczenie i znajdą rozstrzygnięcie z prawie każdej sytuacji, nawet tej wybitnie pokrętnej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej wiadomości. Z nami bezspornie prawo nie będzie już dla ciebie problemem i pomożemy ci w każdym przypadku powiązanym z prawem!

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Głogów »

  Strona internetowa www adwokackiej zlokalizowanej w Głogowie. Na stronie dokładnie opisane zostały w poszczególnych zakładkach obszary praktyki kancelarii. Wyodrębnione zostały takie działy jak: sprawy karne adwokat Głogów, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy gospodarcze czy też stała obsługa prawna Głogów. Oprócz tego na stronie zamieszczone są także dane kontaktowe oraz inne informacje, które mogą okazać się interesujące dla każdego, komu potrzebny jest adwokat Głogów.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT ANDRZEJ WRZECIONO RUDA ŚLĄSKA adwokat ruda śląska »

  W Kancelarii adwokackiej adw. Andrzeja Wrzeciono z siedzibą w Rudzie Śląskiej przyjmowani są zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. Interesanci obsługiwani są od poniedziałku do czwartku w godz. 15. 00-17. 30. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie doradztwa, prowadzenia spraw, a tym samym, reprezentowania zleceniodawct przed sądami powszechnymi i organami administracyjnymi. Przygotowywane są w niej różnego rodzaju pisma procesowe, a jeśli zajdzie potrzeba, oferowany jest stały nadzór nad działalnością firmy. Mecenasowie specjalizują się w prawie cywilnym, handlowym, spadkowym, pracy oraz rodzinnym. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lublin »

  Działająca w Lublinie Kancelaria Radcy Prawnego jest prowadzona przez Urszulę Buczkowską. Oferowane są kompleksowe usługi prawne, jak między innymi udzielanie porad oraz występowanie w imieniu klienta w sądach czy wszelkiego rodzaju urzędach. Radca jest w stanie ponadto przygotować niezbędne umowy prawne i opcjonalnie, jeśli jest taka konieczność, pośredniczyć w ewentualnych negocjacjach. Kancelaria proponuje także obsługę prawną dla firm.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Mecenas Natalia Lechman swoim klientom ręczy spełnienie najwyższych kanonów etycznych i rzetelność wynikającą z wieloletniego doświadczenia w branży. Zasadniczą regułą działania kancelarii jest wyjątkowe nastawienie do każdej powierzonej sprawy i dostosowanie do potrzeb poszczególnych klientów. Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Lechman dysponuje swoją główną siedzibę w mieście Szczecin. Dla komfortu klientów z innych obszarów województwa zachodniopomorskiego pracuje biuro filii kancelarii w mieście Goleniów. Zachęcamy do kontaktu i zapoczątkowania korzystnej współpracy. Wypróbuj naszą ofertę w której znajdziesz usługi adwokackie obejmujące wszystkie główne dziedziny prawa.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa alimenty »

  „Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski” jest kancelarią prawą, której ścisłą specjalnością jest prawo rodzinne. Adwokaci tworzący kancelarię skupili się przede wszystkim na prowadzeniu spraw rozwodowych. Kancelaria zapewnia klientom pomoc prawną na każdym etapie toczącego się postępowania. Oferta obejmuje również prowadzenie spraw o podział majątku wspólnego oraz spraw związanych z obowiązkiem alimentacyjnym.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat ds. rozwodowych »

  Jestem adwokatem, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie porad prawnych. W głównej mierze specjalizujemy się w poradach z zakresu prawa rodzinnego, ale także zajmujemy się wykonywaniem porad z zakresu prawa karnego i cywilnego. Doradzamy w sprawach o separację, podział majątku, o ustalenia ojcostwa i wiele innych usług. Gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Sprawy o rozwód są jednymi z trudniejszych spraw sądowych, kończą bowiem pewien etap w życiu osób, które do tej pory były sobie bliskie. Aby ułatwić ten moment, swoje usługi prawnicze z dziedziny spraw rozwodowych oferuje doświadczony adwokat z Wrocławia. W centrum działalności naszej kancelarii adwokackiej jest: rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem oraz alimenty. Zapewniamy usługi prawnicze rzetelne, profesjonalne i efektywne.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat odszkodowania Wrocław »

  Zasięgiem swojego działania kancelaria adwokacka Pawła Borowskiego obejmuje teren całego kraju. Świadczy usługi dla wszystkich klientów, którzy chcą dochodzić swoich spraw w zakresie odszkodowań. Kancelaria specjalizuje się między innymi w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadków w pracy, wypadków komunikacyjnych, czy też innych. Pomaga również uzyskać odszkodowanie dla osób będących ofiarami przestępstw.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy wrocław »

  Czy wiesz, że prawo pracy w naszym kraju uznawane jest za bardzo dopracowane? Pomimo tego przedsiębiorcy wykorzystują swoich pracowników i zmuszają do walki o każdy grosz. Jeśli stałeś się ofiarą w pracy, a Twoja sprawa zahacza o kodeks prawa pracy, to zapraszamy do kontaktu na Prawo-Pracy-Wroclaw. pl lub do naszego biura na placu Nowy Targ.

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »