Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Domeną działalności kancelarii adwokackiej Jacek Kozłowski jest prawna obsługa podmiotów gospodarczych oraz świadczenie usług adwokackich i prawniczych dla klientów indywidualnych. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć między innymi na udział w negocjacjach, zastępstwo przed sądami oraz organami administracyjnymi, dochodzenie należności i inne.

Reklama:

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka Szczecin Adwokat Moniki Nozdrzykowskiej specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i spadkowym oraz sprawy gospodarcze Szczecin. Prowadzimy również doradztwo prawne i obsługę prawną firm. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 lub też telefonicznego umówienia się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie reprezentować Państwa interesy na terenie całego kraju. Jednocześnie wychodząc naprzeciw zmieniającym się realiom i oczekiwaniom klientów przebywających nawet w odległych częściach naszego kraju oraz poza jego granicami umożliwiamy powierzenie sprawy a nawet jej prowadzenie na odległość. Uzyskanie porady prawnej jest możliwe w każdym sposób, począwszy od bezpośredniej rozmowy, po kontakt za pośrednictwem poczty e-mail.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Prawnik kraków »

  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski to przede wszystkim kombinacja wiedzy i doświadczenia, które dają gwarancję i całościową pomoc zawsze, kiedy jest to konieczne. Ktokolwiek, kto znalazł się w trudnej kondycji prawnej i wymaga fachowej pomocy, na pewno ją u nas odnajdzie. Sporządzamy kompletną dokumentację, aby mieć pojęcie, jakie środki najlepiej się wypróbują w danej sytuacji. Pracujemy dokładnie z regulaminem karnym, ale jednakowo istotne jest dla nas zachowanie etyki zawodowej. Więcej nowości na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Dobry wieczór. Mecenas Janicka ma prawo prowadzenia kancelarii odszkodowawczej, gdyż została wpisana na listę adwokatów przez Okręgową Radę Adwokacką. Kobieta adwokat to obecnie już nie jest niezwykły widok. Placówkę kancelarii prawniczej wybudowano w miejscowości Łódź. Kancelaria odszkodowawcza to grupa łódzkich adwokatów, która rozumuje prawo jako promulgowane a także jako pojęte rozporządzenie ustanawiane dla dobra ogółu społecznego a i dla dobra jednostki, stanowione przez szefa, który sprawuje porządek nad grupą. Wyszkolony adwokat w łódzkiej kancelarii prawnej to skuteczny obrońca. Kancelaria prawna pani adwokat przyjmuje w biurze głównie mieszkańców Łodzi. Najważniejsza dziedzina działalności kancelarii to sprawy o alimenty, rozwody, sprawy o zadośćuczynienia za błędy medyczne. Specjalizacja pani mecenas to porady prawne, rozwody a ponadto zajmuje się aktami prawnymi, opracowywaniem projektów, opiniami prawnymi a również pismami procesowymi. Detale i mapka dojazdowa na stronie internetowej kancelarii prawnej.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wensker – radca prawny Gdynia »

  Kancelaria Adwokacka Zbigniew Wensker zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi poradami. Jeżeli szukacie specjalisty, radcy prawnego na terenie miasta Gdynia lub w okolicach, to koniecznie skorzystajcie z tego co do zaoferowania ma Zbigniew Wensker czyli fachowiec, działający od wielu lat z sukcesami w branży prawniczej. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Verba-legis.eu »

  Radca prawny jest osobą, której szukasz do rozwiązania swojego problemu? Przejrzyj ofertę kancelarii, jakiej witrynę widzisz poniżej – http://verba-legis.eu. Stworzona przez nią propozycja w zestawieniu z długoletnim doświadczeniem osób, które w niej pracują, powodują, że pochwalić się ona może sporym zainteresowaniem. Jeśli chciałbyś zasilić grono zadowolonych Klientów, zdecyduj się odwiedzić naszą stronę i zaznajomić się ze wszystkimi materiałami, które zostały tam umieszczone. Bez uwagi na to, czy interesują Cię usługi indywidualne czy dla przedsiębiorstw, w przygotowanej ofercie odszukasz coś interesującego. Sprawdź to już dzisiaj i odwiedź naszą kancelarię, by uzyskać nieco więcej informacji na jej temat oraz na temat oferty.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZbycieSpadku.pl - prawo spadkowe w praktyce »

  Poświęć kilka chwil na poznanie instytucji zachowku. Zachowek to majątek, który powinien zostać pozostawiony osobom bliskim przez spadkodawcę. Chciałbym przekazać Ci podstawową wiedzę o tym komu przysługuje zachowek, kiedy przedawnia się zachowek oraz od kogo można żądać zapłaty zachowku. Co to jest testament? Jak napisać testament? Jak unieważnić testament? Blog o prawie spadkowym przedstawia także informacje na ten temat. Warto zapoznać się także z nimi, ponieważ pozostawienie testamentu może okazać się kluczowe dla urzeczywistnienia woli spadkodawcy chcącego rozporządzić swoim majątkiem. Co powinieneś wiedzieć o instytucjach prawnych wydziedziczenia oraz zrzeczenia się dziedziczenia? Możliwie jak najwięcej, jednak na blogu o prawie spadkowym chciałbym przedstawić Ci przynajmniej podstawowe informacje na ten temat. Długi spadkowe mogą okazać się wielkim problemem dla osób niezorientowanych w prawie spadkowym. Co powinieneś wiedzieć na ich temat? W pierwszej kolejności to w jaki sposób uniknąć długów spadkowych oraz odrzucić spadek. Odrzucenie spadku może dotyczyć także małoletniego, jednak jego rodzice muszą uzyskać zgodę sądu rodzinnego na dokonanie takiej czynności w imieniu dziecka. Często ostatnim etapem sądowego postępowania w sprawach spadkowych jest dział spadku. Chciałbym podzielić się z Tobą moją wiedzą o dziale spadku. Udzielę odpowiedzi na pytania jak przeprowadzić dział spadku aby podzielić spadek szybko i efektywnie. Ta wiedza może przydać się każdemu. Zapraszam także do odwiedzenia mojego kanału na youtube, gdzie umieszczam filmy o prawie spadkowym. Autorem bloga jest aplikant adwokacki Wojciech Rudzki.

  Data dodania: 08 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI »

  Osoby szukające kancelarii prawnej w Łodzi mogą skorzystać z naszej pomocy. Proponujemy Państwu pomoc adwokata specjalizującego się różnych dziedzinach prawa. Pomagamy rozwiązywać problemy prawne powiązane między innymi z prawem budowlanym, cywilnym, karnym, gospodarczym, pracy, rodzinnym, przewozowym, a także prawem o zamówieniach publicznych. Udzielamy zarówno jednokrotnych porad prawnych, jak i wspieramy długoterminowym doradztwem. Mamy doświadczenie, które pozwala nam proponować skuteczne rozwiązania. Zawsze przystępujemy do pracy po wcześniejszej rozmowie z klientem i zapoznaniu się z dokumentacją. Więcej na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Mecenas Natalia Lechman swoim klientom ręczy spełnienie najwyższych kanonów etycznych i rzetelność wynikającą z wieloletniego doświadczenia w branży. Zasadniczą regułą działania kancelarii jest wyjątkowe nastawienie do każdej powierzonej sprawy i dostosowanie do potrzeb poszczególnych klientów. Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Lechman dysponuje swoją główną siedzibę w mieście Szczecin. Dla komfortu klientów z innych obszarów województwa zachodniopomorskiego pracuje biuro filii kancelarii w mieście Goleniów. Zachęcamy do kontaktu i zapoczątkowania korzystnej współpracy. Wypróbuj naszą ofertę w której znajdziesz usługi adwokackie obejmujące wszystkie główne dziedziny prawa.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat dział spadku warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski mieszcząca się w Warszawie już od wielu lat swym klientom świadczy pomoc prawną w zakresie prawa spadkowego. Pomaga ona między innymi w organizacji formalności dotyczących nabycia praw do spadku czy też podziału majątku spadkowego. Zapewnia ona fachową ochronę spadkobierców przed nabyciem spadku zadłużonego. Warto sprawdzić już teraz pełen zakres jej usług.

  Data dodania: 13 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Józef Ostafin - Adwokat i Prawnik Warszawa »

  Szukasz skutecznego prawnika w Warszawie? Zapraszamy serdecznie do kancelarii adwokackiej Józefa Ostafina. Świadczymy kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych, spółek i innych podmiotów oraz dla każdego, kto nie potrafi poradzić sobie w gąszczu dzisiejszych przepisów prawa.

  Data dodania: 18 06 2016 · szczegóły wpisu »