Emt-systems.pl

Emt-systems.pl EMT-Systems to firma specjalizująca się w organizowaniu kursów powiązanych z różnymi technikami inżynierskimi. Automatyzacja, projektowanie, zarządzanie jakością itd. – to jedynie część aktualnych propozycji tego przedsiębiorstwa. Warto zaznaczyć, że wszystkie szkolenia prowadzone są jedynie przez ekspertów, którzy posiadają w swoich dziedzinach stosowne doświadczenie. Firma EMT-Systems jest otwarta na wszystkie uwagi swoich klientów, stąd też stara się stopniowo poszerzać swoją ofertę, prowadząc coraz to nowsze szkolenia.

Reklama:

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

Emt-systems.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenie Excel »

  Szkolenie Excel przeznaczone jest dla wszystkich osób rozpoczynających pracę z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel lub pragnących poznać różnego rodzaju tajniki i "sztuczki" ułatwiające pracę. Kurs Excel adresowany jest do osób z działu logistyki, analiz, finansów.
  Po ukończeniu kursu excel każdy uczestnik będzie swobodnie operował arkuszem kalkulacyjnym MS Excel, na poziomie pozwalającym na sprawne wpisywanie danych, dokonywanie obliczeń, analizowanie danych oraz efektywne przedstawianie wyników analiz i obliczeń. Szkolenie Excel ma formę wykładu połączonego z ćwiczeniami pokazującymi praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy. W ramach szkolenia zapewniamy każdemu m.in. : materiały szkoleniowe w formie papierowej, opieke poszkoleniową, zajęcia prowadzone w małych grupach, certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, stanowisko komputerowe dla każdego uczestnika.Kurs Excel jest profesjonalnie prowadzony w oparciu o autorskie programy szkoleń. Szkolenia Excel odbywają się w Krakowie, ale mogą być również organizowane na terenie całej Polski.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komunikacja »

  Training Projects to firma, która od dłuższego czasu zajmuje się przeprowadzaniem rozmaitego gatunku szkoleń sprzedażowych. W ofercie firmy możemy znaleźć obecnie szkolenia z zakresu team buildingu, rozmaite gry strategiczne, szkolenia dotyczące zarządzania zmianą itd. Zaletą firmy jest jej kadra trenerska. Składa się ona tylko z osób doświadczonych, które latami zajmowały się zarządzaniem w największych krajowych przedsiębiorstwach. Na stronie możemy zaznajomić się z sylwetkami wszystkich trenerów.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windsor - Korepetycje Głogów »

  [url http://windsor. glogow. pl]Język angielski Głogów[/url] to oferta edukacyjna kierowana do licealistów, którzy pragnęliby osiągać jak najwspanialsze wyniki w wybranej przez siebie dziedzinie. [url http://windsor. glogow. pl/oferta/korepetycje]Korepetycje Głogów[/url] to spotkania odbywające się w kilkuosobowych grupach, dobieranych stosownie do poziomu zaawansowania abiturientów. Indywidualnie ustalane są również terminy spotkań, czas ich trwania oraz ilość. Dziś, gdy klasy w szkołach średnich liczą często ponad 40 uczniów, indywidualne formy nauki pozaszkolnej, takie między innymi jak [url http://windsor. glogow. pl]szkoła językowa Głogów[/url] wydają się właściwym dodatkiem procesu nauki dla niejednego maturzysty.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia-Balans »

  Szkolenia organizowane przez firmę szkoleniowo-doradczą BALANS obejmują tematykę biznesową oraz szkoleń interpersonalnych. Adresaci szkoleń to przede wszystkim handlowcy, kierownicy, liderzy oraz działy HR. Najchętniej wybierane szkolenia dotyczą umiejętności sprzedażowych oraz managerskich. Firma oferuje także szeroką gamę szkoleń z zakresu rozwoju osobistego.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Abakano - coaching i szkolenia dla biznesu Wrocław »

  Firma szkoleniowa oferująca coaching i szkolenia biznesowe we Wrocławiu prowadzone przez profesjonalnego trenera - psychologa biznesu a jednocześnie coacha ICF global. W ofercie również szkolenia indywidualne prowadzone przez trenera 1 na 1 z klientem oraz szkolenia zespołów z zakresu zarządzania, efektywnej sprzedaży i umiejętności miękkich. tel. 790665667

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia marketingowe »

  Advance szkolenia jest to firma która zajmuje się organizowanie praktycznych szkolneń. Advance organizuje szkolenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych. Dzięki takim szkoleniom zdobędziesz umiejętności które przydadzą Ci się w codziennych działaniach biznesowych.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie przywództwo »

  Jak świadomie pełnić rolę lidera? Jak być dobrym przywódcą w zespole i organizacji? Jak budować relacje i zaangażowanie swoich współpracowników? Jeśli chcesz nauczyć się współczesnych metod budowania relacji, a jednocześnie poznać własny styl przywódcy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową Gamma. Pamiętaj, że przywództwo to przede wszystkim charyzma i motywacja lidera. Skorzystaj ze szkolenia dla przywódców i podnieś swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anacco.pl - Szkolenia zarządzanie zespołem »

  Szukasz fachowej pomocy z zakresu zarzadzania zasobami ludzkimi? Ciekawi Cię problematyka taka jak na przykład Komunikacja interpersonalna oraz Rozwój umiejętności osobistych pracowników? Odwiedź strone www firmy Anacco! Trudnimy się doradztwem w zakresie opytmalizacji zatrudnienia a także szkoleniami z zakresu motywacji pracowników. Posiadamy ponad 16 lat doświadczenia, a naszymi współpracownikami były największe firmy z branży finansów, IT, farmaceutycznej oraz innych. Braliśmy także udział w wielu konferencjach branżowych, gdzie nasze prelekcje szczyciły się ogromnym dopuszczeniem. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą!

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia iso 27001 »

  SGP-Training & Consulting oferuje szkolenia miękkie, jakościowe, specjalistyczne oraz wiele innych. Są one realizowane w formie otwartej i zamkniętej – wybór zależy od potrzeb klienta. Każde ze szkoleń prowadzi wybitny ekspert a jednocześnie praktyk w swojej dziedzinie. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz rabaty.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs zielarstwa »

  Jeżeli chcesz zapisać się na kurs lub szkolenie, które będzie mogło się odbywać w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, skorzystaj z propozycji. Wszystko ma miejsce online. Zaświadczenia, które wydajemy pozwalają na legalną pracę w różnego rodzaju urzędach, firmach, sektorach bankowych itd. Zaświadczenie to obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej. Możecie nas znaleźć w ewidencji szkół i placówek.

  Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »